Tomek Nowaczyk

Tomasz Nowaczyk jest polskim artystą kabaretowym. Tworzy teksty i występuje między innymi w kabarecie "Czesuaf".
Wierszyki dla dzieci Tomek Nowaczyk pisze raczej hobbystycznie. Nie znaczy to jednak, że są napisane po amatorsku. Wręcz przeciwnie, od strony technicznej wiersze zbudowane są doskonale. W jego utworach zauważalny jest rym i rytm - bardzo ważne elementy w poezji dla dzieci. Wiersze poety często zawierają elementy humorystyczne oraz pouczający morał. Dzieciom powinno spodobać się też to, że bohaterami są zwierzęta.
Fanpage na Facebooku z wierszami dla dzieci autorstwa Tomka Nowaczyka: www.facebook.com/WierszykiDlaDzieci

Wiersze dla dzieci Tomka Nowaczyka

okładka książki z wierszykami dla dzieci - Gupik ma szczęście - Tomek Nowaczyk Gupik ma szczęście! to zbiór dwudziestu czterech wierszyków autorstwa Tomasza Nowaczyka z ilustracjami znanego rysownika, Marcina Skoczka.
Tomasz Nowaczyk o swojej książce: „Tak jak nie chciałbym, aby moje wierszyki były infantylnymi rymowankami, bez puenty i porcji bardziej zwariowanego humoru (bo uważam, że dziecięcego czytelnika trzeba szanować nawet jeszcze bardziej niż dorosłego), tak ilustracje autorstwa Skoqa zawierają sporą dozę szalonego żartu, który powinien trafić nie tylko do dzieci, ale również ich rodziców.”
Podstawowe informacje o książce: Wydawnictwo BookFlow, Poznań, termin premiery: czerwiec 2015 roku, Format: 190 x 245 mm, Oprawa: twarda, Liczba stron: 56.

© WierszykiDlaDzieci.pl | Kontakt