Wierszyki dla dzieci do posłuchania

Kilkanaście krótkich wierszyków oraz rymowanek czytanych przez znanych aktorów. Świetnie czytane między innymi przez Jerzego Stuhra, Piotra Fronczewskiego wiersze są zabwne i słucha się ich z prawdziwą przyjemnością.

Może zdarzyć się sytuacja, że rodzice są bardzo zmęczeni pracą i wykonywaniem swoich obowiązków, natomiast dziecko bardzo lubi posłuchać przed snem wierszyków. Najlepszym rozwiązaniem będzie wówczas odtworzenie dziecku nagranych wierszyków.

Nagrania z wierszami dla najmłodszych można zakupić w księgarniach, często też płyty z poezją dla maluchów dołączane są do gazet. Wierszyki można też nagrać dla swojego dziecka samemu, wystarczy komputer z podłączonym mikrofonem i w kilknaście minut możemy stworzyć płytę z ulubionymi utworami naszych dzieci.

gramofon

Hanna Niewiadomska

Zygmunt Marek Miszczak

Monika Sylwia Ziemann

Mariusz Rzepka czyli projekt Czyta: #TataMariusz

Mariusz to Tata, któremu czytanie Córce zaczęło sprawiać dużo więcej frajdy niż przypuszczał. Z domowego zacisza nagrywa przeróżne treści dla najmłodszych. Jak sam o sobie mówi jest "amatorem z pasją profesjonalisty", dlatego wszelkie uwagi i sugestie poprawy chętnie wprowadza w życie. Więcej nagrań na stronie TataMariusz.pl

Leszek Sulima Ciundziewicki

Mariusz Szwonder - Mały Świat

Płyta CD pt. "Mały Świat" zawiera 32 utwory. Wierszowane bajki czytają m.in. Piotr Fronczewski, Krystyna Czubówna, Marian Opania, Teresa Budzisz-Krzyżanowska. Jest to projekt niekomercyjny; płytę autor przygotował m.in. dla podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, ale również dla wszystkich innych dzieci.

Agnieszka Karcz

Inne wierszyki do słuchania

© WierszykiDlaDzieci.pl | Kontakt