Tomasz Matuszewski

Tomasz Matuszewski - organista, kompozytor, anglista, tłumacz. Uwielbia grać na fortepianie oraz bawić się słowem. Pasjonuje się fonetyką. Od lipca 2014r. pisze wiersze o różnorodnej tematyce.
Autor chętnie prowadzi spotkania autorskie, w których prezentuje swoją twórczość. Tomiki wierszy (wraz z autografem dla chętnych) można nabywać dzwoniąc pod numer: 608-577-398 lub drogą mailową: tommat13@wp.pl. Więcej informacji na temat innych tomików wierszy znajdą Państwo na stronie autora: tomaszmatuszewski-sztuka.pl/ lub na stronie: YouTube - kanał Tomasza Matuszewskiego, gdzie można posłuchać wybranych wierszy.
Tomasz Matuszewski

Wiersze dla dzieci Tomasza Matuszewskiego

Wiersze z ławy szkolnej dla dzieci i młodych duchem - Tomasz Matuszewski - okładka "Wiersze z ławy szkolnej dla dzieci i młodych duchem" to trzeci tomik wierszy (po Wierszach fantazjolubnych i Wierszach refleksyjnych) Tomasza Matuszewskiego wydany w grudniu 2015r. Niniejszy zbiorek zawiera 23 utwory napisane z lekkością i humorem. Choć tematyka wierszy dotyczy lat szkolnych i opisuje cechy oraz sytuacje często spotykane w życiu dzieci i młodzieży, to jednak ich przesłanie jest dużo szersze. Większość z nich kończy sie morałem, który w mniej lub bardziej sugestywny sposób wskazuje młodym czytelnikom zasady dobrego postępowania. Humor, lekkość, klasyczna forma oraz przesłanie niewątpliwie dodają im uroku i sprawiają, że mogą się nimi zainteresować również bardziej dojrzali czytelnicy.
Autorką ilustracji jest niezmiennie Weronika Matuszewska, córka autora. Wierszy dla dzieci można posłuchać na kanale Youtube autora: YouTube - Wiersze z ławy szkolnej dla dzieci i młodych duchem

© WierszykiDlaDzieci.pl | Kontakt